Sada na tvarování obočí STAMPOW

63 hodnocení zákazníků

Rychle vytvořte husté vlasy a přirozené obočí.

790 449

Dnes objednáte, v pátek, 24.9. obdržíte!
Zrušit výběr
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 449Kč/kus 2x 449Kč/kus 3x 449Kč/kus
Produkt 1
1471272

Barva:Tmavě hnědá
Černá
Tmavě hnědá
Světle hnědá
Produkt 2
1471272

Barva:Tmavě hnědá
Černá
Tmavě hnědá
Světle hnědá
Produkt 3
1471272

Barva:Tmavě hnědá
Černá
Tmavě hnědá
Světle hnědá

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

Mějte hotovo během pár vteřin, zbavte se stresu a ušetřete každé ráno čas při úpravě obočí!

Otevřete houbičku ve spodní části ponořenou v pudru a rychle vytvořte plné, husté a přirozené obočí. Barvou vyplníte nedokonalá a světlá místa a zatočíte s řídkým obočím. Pudr je odolný vůči potu, vodě a mastnotě, takže vytvoří suché a dlouhotrvající obočí po celý den!

Textura je jemná a hladká, snadno se roztírá a nanáší. Je to vhodné pro domácí použití, na cestování, služební cesty atd.

Každá sada STAMPOW obsahuje jedno razítko a 24 různých šablon na obočí, které usnadní práci těm, které mají málo viditelné obočí a chtějí jej ohraničit od make-upu. Umožní vám rychle vytvořit symetrické obočí.

Vlastnosti:

 • Mini praktická pomůcka, jemná textura, přirozené barvy.
 • Měkký design houbičky, pevně držící pudr, rychlé barvení i pro nováčky.
 • Úspora času: obočí vytvoříte rychle, jednoduše a to pak zůstane stejné. Vytvoření oblíbeného stylu obočí vám zabere jen necelou minutu. Razítko je lehké a snadno přenosné, což vám umožní mít dokonalý tvar obočí kdykoli a kdekoli.
 • Dlouhotrvající voděodolný efekt: Nově navržená šablona na obočí se snadněji vybarvuje. Díky silné přilnavosti vydrží váš make-up 24 hodin bez skvrn nebo vyblednutí vlivem potu či deště.
 • Změňte způsob, jakým si malujete obočí: tyto nástroje na malování a tvarování obočí navždy změní pohled na vaše obočí. Razítko a kartičku na obočí jsme navrhli s použitím nejkvalitnějších kosmetických ingrediencí, které zajistí krásný a přirozený vzhled!

Jak používat:

 • Otočte a otevřete víčko. Namočte hlavičku houbičky do kosmetického pudru ve víčku a naneste ji na šablonu, začněte od středu obličeje a pokračujte směrem ven.
 • Můžete si vybrat z mnoha různých přirozených tvarů obočí.

 • Kdo může používat: všechny odstíny pleti
 • Barva: černá, hnědá, blond

Balení obsahuje

 • 1* razítko
 • 24* kartička na obočí

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

Recenze: 3
Daniela
14.09.2021
Nenechávám často recenze, ale tento produkt stojí za to. Zvolila jsem světle hnědou, která je skoro dokonalá. Zvolila bych o 1 odstín světlejší barvu než si myslíte že máte mít. Výrobek má podobnou konzistenci jako krémová tvářenka. Používala jsem už šablony s tužkami, noční tetovací gel, kreslila jsem ručně, šablony s pudrem, ale toto je určitě nejlepší. Je to rychlé, snadné a drží to. Ráno mi úprava obočí nezabere ani minutu.
Monika H.
05.08.2021
Super! Perfektní tvar a barva. Musela jsem to nekolikrát se šablonou zkusit ale nakonec jsem se to rychle naučila. Líbí se mi že když víc zmáčknu tak je barva tmavší, nebo když chci světlejší obočí stačí na houbičku mín tlačit. Normálně střídám tenší a silnější obočí. Středně hnědá je ideální.
Jana J.
23.07.2021
Nenáviděla jsem každý den si kreslit obočí! Jedno bylo vždycky o něco sytější než druhé, tmavší atd. Tento produkt mi ušetřil spoustu času při chystání. Lehce nanesu od vnějšího koutku a získám přirozený vzhled podle šablony. Nechápu jak moc mě to s tímto baví! Kupte si to! Ušetříte si čas. Ušetříte peníze (zrovna jsem se chystala na mikroblading, ale narazila jsem na tohle).
Recenze