Plstěný strom a náhradní ozdoby FELTPINETREE

74 hodnocení zákazníků Vysoká poptávka!

Nechte děti vytvořit si vlastní vánoční stromek před Vánoci! Bavte se při společném zdobení!

859 679

Dnes objednáte, v pondělí, 30.11. obdržíte!
Množství
TOP VÝBĔR
1x 679Kč/kus 2x 543Kč/kus 3x 475Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 16 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

Rýchla doprava zadarmo

Zasíláme i na dobírku

Proč si pořídit vánoční stromeček, který si vyrobíte sami?

Zdobení je zábava a můžete jej měnit každý den. Byla to skvělá alternativa živého vánočního stromku. Mám 4 kočky a 3 děti. Jedno z mých dětí má jen 2 roky a další je autistické.

Mít stromek je pro nás velmi těžké, protože se ho děti moc dotýkají. FELTPINETREE byl skvělý, konečně stromek, který jsem mohla zavěsit a nemusela jsem se bát, že ho děti/kočky převrhnou nebo si ublíží.

Stromek je vyrobený z těžké, vysoce kvalitní plsti a ozdoby jsou šité, nelepené. Jakmile na něj dáte hvězdu, má asi 1,2 m. Má předřezanou díru, přes kterou ho připevníte na zeď pomocí připínáčku. K zajištění jsem potřeboval jen jeden.

Stromek má hvězdu nahoře a kmen dole. Má na stromě našitý suchý zip pro přidělání kmene a hvězdy.

Stromek je vybaven mnoha ozdobami (vyrobeny ze stejné vysoce kvalitní těžké plsti), které se na rozdíl od levnějších lepených také připevňují pomocí suchého zipu. Ozdoby zahrnují zvonky, dárky, sněhuláka, bonbóny a sněhové vločky.

NOVÝ UPGRADOVANÝ BALÍČEK:

  • 1 KS FELTPINETREE + 26 KS OZDOB
  • OZDOBY ZAHRNUJÍ SNĚHOVÉ VLOČKY, SANTU, VÁNOČNÍ KLOBOUK, VÁNOČNÍ PONOŽKY, SNĚHULÁKA, SLADKOSTI, ZVONY ATD.

  • OdolnýFELTPINETREE je skládací. Takže můžete použít žehličku, aby stromek nebyl pokrčený, ale dokonalý. Vysoce kvalitní plsť je odolná, takže ho můžete používat po celé roky. Užijte si čas se svými dětmi.

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Kristýna
11.11.2020
Strom je velmi krásný a ozdoby také, jsou dobře udělané a vypadají velmi hezky, moc se mi líbí.
Daniel
19.10.2020
To je to nejlepší pro mé batole v době Vánoc. Viděl jsem jiné, které si kamarádi objednali pro děti, a nelze ani říct, o kolik je tento lepší, a navíc a za dobrou rozumnou cenu. :)
Bára
14.10.2020
Stojí za každou korunu! Skvělá kvalita, silná plsť, suchý zip na zadní straně ozdob, aby se lépe lepily a velký strom! :)
Recenze