Náplast na nehty bez lepidla (10 ks) TOEPATCH

56 hodnocení zákazníků

Už žádné bolestivé zarostlé a ošklivé nehty na nohou!
Už nikdy nemusíte mít nepříjemné zarostlé nehty! Zbavte se bolestivých ošklivých zarostlých nehtů navždy pomocí náplasti na nehty bez lepidla

559 489

Dnes objednáte, v pátek, 24.9. obdržíte!
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 489Kč/kus 2x 489Kč/kus 3x 489Kč/kus

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

Setkali jste se s těmito problémy?

Naše produkty vám je pomohou snadno vyřešit

Už žádné bolestivé zarostlé a ošklivé nehty na nohou!
Už nikdy nemusíte mít nepříjemné zarostlé nehty! Zbavte se bolestivých ošklivých zarostlých nehtů navždy pomocí náplasti na nehty bez lepidla TOEPATCH

Tato odolná a pevná náplast přirozeně vyrovnává růst nehtů tak, že opravuje nadměrné zakřivení nehtů! Zbavte se bolesti!Nejen, že opravuje deformace nehtů na nohou, ale také jim brání v tom, aby se vrátily!

Získejte znovu zdravé a krásné nehty a udržte si je tak navždy! Je dost pevná, aby ovlivnila zakřivení nehtů, ale také dost pružná, abyste se cítili pohodlně po celou dobu nošení!

VLASTNOSTI PRODUKTU:

 • VYSOCE KVALITNÍ MATERIÁLY: Nálepky na korekci nehtů jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů pro praktické a pohodlné používání.
 • PRO ZDRAVÉ NEHTY BEZ BOLESTI: Jak nehty rostou, mají tendenci se stáčet dovnitř, tyto nálepky na korekci nehtů na nohou se postarají o vaše nehty, zabrání jim v zarůstání a zbaví je bolesti. Korekce je bezbolestná a jemná po několik týdnů.
 • VHODNÉ PRO DOMÁCÍ I PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ: Profesionální nástroj pro léčbu paronychie, účinně pomáhá se zarostlými nehty.
 • DOBŘE SEDÍ NA NOHY: Profesionální náplast používá pákovou mechaniku, aby změnila úhel růstu nehtů, a narovnala každou stranu nehtu, spodní vrstva náplasti je pevná a dobře sedí na noze.

 • DOPŘEJTE SVÝM NEHTŮM JEDINEČNOU PÉČI: TOEPATCH používá pákovou mechaniku, která mění úhel růstu nehtů, poskytuje péči vašim nehtům, aby byly zdravé.

NÁVOD K POUŽITÍ:

 • Odtrhněte nálepku na nehty z ochranné destičky a zkuste se nedotýkat lepicí části, aby nedošlo k oslabení přilnavosti a nestabilitě přilnavosti.
 • Přitlačte nálepku na střed nehtu. Pokud je nálepka na nehty větší než šířka nehtu, nůžkami nálepku ostřihněte na vhodnou velikost.
 • Pomocí prstů přitlačte oba konce nálepky tak, aby držela ještě pevněji.

SPECIFIKACE:

 • Materiál: netkaná textilie, PET plast, olejové lepidlo
 • Velikost: 10,5 x 4,5 cm

OBSAH BALENÍ:

 • 1 balení náplastí na nehty bez lepidla (10 ks) TOEPATCH

Zkontrolujte produkty, u kterých odstoupení od nákupu není možné. Reklamace a výměna

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

Recenze: 3
Jan
02.09.2021
Tento produkt obsahuje 10 ks, takže je můžete používat dlouho, velmi mi pomohl s mými nehty, povrch je velmi tenký, nezpůsobí nepohodlí, před použitím je nejlepší vyčistit nehty, aby byl účinek lepší!
Anička
05.08.2021
Tento produkt se velmi snadno používá a jsou tam podrobné pokyny k použití, jako že máte odtrhnout kousek papírku a přilepit na čisté nehty na nohou. V prvních dnech mi to nepřišlo moc užitečné, ale pak se ukázalo, že je to velmi dobré. doporučuji!
Ondřej
31.07.2021
Skvělý design, moje nehty se často ohýbají na obou stranách a způsobují mi bolest. Tato náplast na nehty mi pomohla a zmírnila moji bolest! Skvělý produkt!
Recenze