Mini dron EYEINSKY

71 hodnocení zákazníků

Užijte si mini dron, ať jste kdekoli, připojte jej k telefonu a pořizujte úžasná videa a fotky z míst, která jste navštívili.

1.699 1.199

Dnes objednáte, v pátek, 24.9. obdržíte!
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 1199Kč/kus 2x 1199Kč/kus 3x 1199Kč/kus

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

Užijte si mini dron, ať jste kdekoli, připojte jej k telefonu a pořizujte úžasná videa a fotky z míst, která jste navštívili. Díky přenosnému vodotěsnému pouzdru nemusíte mít obavy z deště a vody obecně, navíc kvalitní materiály pouzdra poskytují dronu neustálou ochranu, a to i po několika nárazech.

Udělejte dojem na své přátele nebo prozkoumejte místa, která jsou těžko dostupná, pomocí telefonu. Mini dron má dobíjecí baterii s dlouhou životností a návrat na jedno kliknutí, takže vždy budete vědět, kde se váš mini dron nachází, a to i po dlouhém letu.

  • Pořizujte úžasné snímky, ať jste kdekoli
  • Dobíjecí baterie s dlouhou životností
  • Na jedno kliknutí se vrátí
  • Voděodolné pouzdro

POZNÁMKA! Před použitím si prosím stáhněte bezplatnou aplikaci do svého telefonu: DH FPV

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

Stáhněte návod k tomuto produktu (.pdf)
Recenze: 3
Jana
22.08.2021
Funguje skvěle a je to perfektní při cestování.
Viola
01.08.2021
Vážně mě překvapilo, jak dobrý tento mini dron je. Jak s ním jednou začnete natáčet videa a ukládat je do telefonu, budete na tom závislí.
Ríša
21.07.2021
Doporučuji! Nečekal jsem, že to bude tak dobré! Jdu si koupit další.
Recenze