Bezdrátový kytarový vysílač NOTESHRED

46 hodnocení zákazníků
Vysoká poptávka!

Představujeme NOTESHRED – jednoduše zapojte vysílač do kytary a přijímač do zesilovače a můžete to rozbalit!

1.999 799

Dnes objednáte, v pondělí, 9.8. obdržíte!
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 799Kč/kus 2x 799Kč/kus 3x 799Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 14 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

Chcete hrát na kytaru bez drátů?

Představujeme NOTESHRED – jednoduše zapojte vysílač do kytary a přijímač do zesilovače a můžete to rozbalit!

ÚŽASNÁ KVALITA ZVUKU

NOTESHRED je vybaven digitální bezdrátovou technologií, která poskytuje neuvěřitelnou kvalitu zvuku. Poskytuje plné spektrum frekvenční odezvy 20 Hz – 20 kHz, takže uslyšíte tóny kytary velice přesně s latencí menší než 6 ms. Pracuje v pásmu ISM 2,4 GHz pro křišťálově čistý přenos a je vybaven čistým 24bitovým přenosem pro optimální kvalitu bezdrátového zvuku.

CHYTRÁ TECHNOLOGIE AUTOMATICKÉHO PÁROVÁNÍ

NOTESHRED je zařízení, které stačí zapojit a hrát! Je vybaven chytrou technologií automatického párování, která vyžaduje jen minimální konfiguraci. Navíc podporuje 4 sady zařízení, kterou mohou fungovat současně!

VYTVOŘEN PRO POUŽITÍ NA DLOUHÉ VZDÁLENOSTI

NOTESHRED je vytvořen s ohledem na vaši svobodu při hraní. Můžete být až na vzdálenost 45 metrů a kvalita zvuku bude stále stejně křišťálově čistá!

LITHIOVÁ BATERIE S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Vestavěná 3,7 V 600 mAh dobíjecí lithiová baterie poskytuje až čtyři hodiny nepřetržitého hraní. Až budete muset dobíjet, jednoduše připojte vysílač a přijímač k duální nabíječce, kterou obdržíte spolu se zařízením NOTESHRED – oba se mohou nabíjet současně!

OBSAH BALENÍ

  • 1x vysílač
  • 1x přijímač
  • 1x nabíjecí kabel USB
  • 1x uživatelská příručka
  • 1x pouzdro

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

Recenze: 3
Linda S.
13.07.2021
Netušila jsem jestli to bude fungovat dobře, ale rozhodla jsem se to vyzkoušet a musím říct, že jsem moc mile překvapená. Má obrovský dosah, ale taky baterie vydrží velmi dlouho a zvuk je skvělý!!!
Honza F.
09.07.2021
noteshred je prostě úžasný. Baterie vydrží 8 hodin, jak bylo v popisu, a vzdálenost není problém. Opravdu funguje až do vzdálenosti 45 m!
Kuba V.
03.07.2021
Viděl jsem je na Facebooku a tak jsem si je koupil jen tak, abych je vyzkoušel. Je to skvělé! Jsem velmi nadšený z rozsahu... Bydlím v domku s tlustými zdmi a když jdu nahoru, můžu pořád hrát. Za danou cenu je to velmi dobrá nabídka. Vřele doporučuji!
Recenze